Stephanie Davis bëhet bionde

Ajo gjatë kohës kur u bë pjesë e Celebrity Big Brother, kishte një stil më ndryshe që rezultoi edhe në gjetjen e dashurisë tek shoku i banimit Jeremy McConnell.

Dhe pasi bëri  një ndryshim të madh në statusin e saj, Stephanie Davis vendosi të bëjë një ndryshim drastik fizik duke ndryshuar pamjen e saj, përcjellë Klan Kosova.

Stephanie Davis nga një zeshkane tashmë është shndërruar në një biondinë, duke qëndruar në karrigën e sallonit të bukurisë përgjatë 10 orë, për të fituar ngjyrën e ”bardhë” të flokëve.

Megjithëse 22 vjecarja Davis, duket bukur me pamjen e saj më të re, i dashuri i saj Jeremy nuk bëri asnjë koment për ndryshimin që ajo bëri, duke lënë të kuptohet se marrëdhënia e tyre tashmë është duke përfunduar.

3167401600000578-3456490-image-a-490_1456011483065

31673FDF00000578-3456490-image-a-513_1456015010003

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button