Adele probleme me performancën në Grammy (VIDEO)

Adele ka performuar këngën e shkruar me Bruno Mars, baladën “All I ask”. Ishte performanca më e pritur e mbrëmjes, e pikërisht kjo nuk ka shkuar mirë.
Problemet teknike kanë bërë që Adele të mos japë një interpretim që do linte pa frymë të pranishmit dhe shikuesit, por me gjithë vështirësitë, ajo ia ka arritur të tregohet një profesioniste e vërtetë, përcjellë lajmi.net.
Adele ka kënduar këngën #All I ask”, një baladë e bukur e shkruar me Bruno Mars, e ndërsa edhe më herët ka thënë se është një nga këngët më të vështira për të kënduar ‘live’, zërimi dhe problemi me pianon kanë bërë që ajo të komplikohet edhe më shumë./lajmi.net

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button