Kombinimi i duhur nëse keni probleme me zorrët

Të kombinosh perimet për të bërë një sallatë të shëndeshme, ju kushton goxha kohë për të rënë në recetën e duhur.

Megjithatë këtu do të ju tregojmë një kombinim të duhur e që do të ju shërbej për zorrët dhe një fizik më të shëndoshë.

Prandaj kombino domaten me qershi dhe trangull, tundeni mirë me qumësht, derisa të arrini në një masë,  është një përgatitje e përkryer për ta konsumuar cdo mëngjes.

Dicka e tillë është e pasur me vitamina C dhe E, e gjithashtu janë edhe burime të proteinave me plot fibra, mos harroni të i shtoni edhe një spërkatje pikante.

Mund ta konsumoni të ngrohtë apo edhe të ftohtë është e  nevojshme dhe tejet e shëndetshme edhe në lehtësimin e tretjes duke bërë kështu më të lehtë jashtqitjen tuaj, përcjellë Klan Kosova.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button