Albani dhe Miriami dalin publikisht me vajzën Ameli (Foto)

Çifti më i përfolur shqiptarë Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër të një vajze.

Albani dhe Miriami u bënë prindër për herë të parë me 28 nëntor të vitit të kaluar.

Ata asnjëherë nuk u shfaqën me vajzën e tyre publikisht të tre. Është kënga më e re Albanit “Unë dhe ti” e cila është publikuar sot dhe pjesë e klipit është edhe Miriami dhe vajza e vogël Ameli.

Albani, Miriami dhe Ameli
Albani, Miriami dhe Ameli

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button