“Photo of the Day”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, jo rrallëherë ka mahnitur me fotot e paraqitura në llogarinë e tij në Facebook- kështu ka bërë edhe sot me postimin e një fotoje me rastin e vizitës së sekretarit amerikan John Kerry në Shqipëri.

Në foto në mes të Ramës dhe Kerryt shihet një fëmijë që mbahet në duar nga të dy këta, kjo foto është bërë në ndalesën që Kerry dhe Rama kanë bërë gjatë rrugës,njofton Klan Kosova.

Sekretari Kerry sot ka takuar liderët shqiptarë ku ka dhënë edhe mesazhe të qarta për Tiranën zyrtare.

Photo of the day rama

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button