Teuta Arifi: Kemi investuar në 19 objekte shkollore

Kryetarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi sot ka qëndruar për vizitë në shkollen fillore “Kirili dhe Metodij” për të vëzhguar nga afër investimet në këtë objekt shkollor. Ajo tha se Komuna ka bërë investime në 19 objekte shkollore.

“Kemi bërë mjaftë punë të përbashkta me drejtorin e kësaj shkolle, afaristët vendas dhe koperimin e përbashkët me organizatat e ndryshme ndërkombtare. ” tha mes tjerash Arifi.

Lista e plotë e i investimeve mund të gjendet në këtë vegëz: Investime kapitale në 19 objekte shkollore.

 

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Jeni keput! Investime nga 1000euro per shkolle,ndersa te ato Maqedone jane investuar me dhjetra e dhjetra mijera euro.
    Turp te te vjen moj Teuta Arifi qe po lavderohesh me cikèrrima…
    Po dil dhe vizitoj rruget dhe rrugicat apo rrugicat qore neper Tetove se ne cfare halli janè

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button