fbpx

Ronaldo do të vazhdojë të thyejë rekorde

Legjenda e Real Madridit, Hugo Sanchez beson se Cristiano Ronaldo do të vazhdoj të thyej rekorde
Cristiano Ronaldo ka shënuar 30 gola në 29 paraqitje në të gjitha garat për Realin këtë sezon, por është kritikuar se nuk po shënon në ndeshjet e mëdha.

Por, legjenda e Real Madridit, Hugo Sanchez beson se ylli portugez do të vazhdoj të thyej rekorde
“Ronaldo është një lojtar shumë konkurrues dhe kjo është arsyeja pse ai do të vazhdojë të thyej rekorde “, ka deklaruar Sanchez për Marca.

“Se kam problem që e ka thyer edhe timin pasi ai është lojtar i Real Madridit. Cristiano akoma është lojtari kryesor në sulmin e Realit”, ka shtuar ai /Express/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button