fbpx

Rrihen dy vajza në klub nate në Shkup

Policia e Shkupit ka informuar se mbrëmë në klubin e natës “Social” në sheshin e Shkupit, janë rrahur dy vajza deri më tani të panjohura.

Në një moment, dy grupe janë munduar që ti ndajnë vajzat, por pikërisht atëherë ka filluar rrahje e madhe mes dy grupeve ku më pas vazhdoi edhe jashtë klubit.

Me Ndihmë të shpejtë tre pjesëmarrës, I.B dhe S.S nga Shkupi dhe M.B nga Manastiri, janë dërguar në spitalin e qytetit në Shkup. 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close