fbpx

Bes Kallaku flet për hallin e madh që ka Shqipëria (Video)

Zënka në mes të Dalina Buzit dhe Alketa Vejsiut e ka vënë në aksion komikun Bes Kallaku.
Ai ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku flet për “hallin e madh që ka Shqipëria” e që duhet bërë zgjidhje me çdo kusht.
Aktori u ka bërë thirrje krerëve të partive kryesore në Shqipëri – Edi Rama, Ilir Meta e Lulzim Basha – që të ulen dhe ta zgjidhin këtë çështje.
Njëherësh, ai i ka kërkuar ambasadorit amerikan në Shqipëri që të lërë reformën në drejtësi dhe të merret me hallin e Alketës dhe Dalinës. /Telegrafi/

Kam mor vesh se kishte ndodh nje sherr i ri…https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1252213594807826&id=1004257229603465

Posted by Bes Kallaku on Monday, January 18, 2016

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button