fbpx

‘Me shumë dashuri nga Italia’ Besi dhe Xhensila (Foto)

Çifti simpatik Xhensila dhe Bes Kallaku për momentin gjenden ne Padova të Italisë.

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale të çiftit kuptojmë se ata gjenden në Padova të Italisë, transmeton lajmi.net.
Besi dhe Xhensila shihen mjaftë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Në foton e fundit të postuar nga Xhensila shihet Besi duke i dhuruar puthje mbretëreshës së tij./lajmi.net.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button