fbpx

Horoskopi ditor, e shtunë 16 tetor 2021

Dashi
Nëse jeni ne një lidhje sot do ndiheni shume te qete dhe do e forconi me tepër bashkëpunimin me partnerin. Emocionet kane për t’iu pushtuar ne çdo moment. Beqaret do jene shume te ngarkuar me pune dhe nuk do gjejnë as kohe te mendojnë për dashurinë. Ne planin financiar do përballeni me vështirësi dhe këto si pasoje e pamaturisë se kohëve te fundit.

Demi
Ka rrezik te keni disa probleme gjate kësaj dite dhe nuk keni për t’u ndier mire asnjë moment. Partneri do jete ne humor te keq dhe mund t’iu stresoje disi. Beqaret do pëlqejnë disa persona te cilët e kane mendjen gjetiu. Për fat te keq nuk do ja dalin t’iu afrohen. Ne planin financiar vështirësitë do vazhdojnë nëse nuk merrni masa dhe shpenzoni me kursim.

Binjaket
Dite e qete dhe pa vështirësi do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do dashuroheni ashtu si do e ndieni me partnerin. Beqaret do e takojnë me ne fund princin e tyre te kaltër dhe do e fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Jeta do ju ndryshoje përgjithmonë. Financat do jene me te qëndrueshme se disa dite me pare, por nëse doni te mblidhni para investime te mëdha sot tregohuni te kujdesshëm me shpenzimet.

Gaforrja
Dite romaneske ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e mbani partnerin ne pëllëmbe te dorës dhe do ja plotësoni dëshirat. Beqaret do jene te paqarte për atë qe duan ne te vërtetë dhe nuk do guxojnë as te pranojnë ftesat. Financat do i menaxhoni me përkujdes te madh prandaj dhe situata nuk do ketë asnjë lloj vështirësie.

Luani
Ka rrezik qe secili te mendoje për vete sot dhe marrëdhënia mes jush dhe partnerin te ketë vështirësi. Po vazhduat me këtë sjellje shume shpejt keni për te mbetur vetëm. Beqaret duhet te shmangin personat shume me te mëdhenj se vetja sepse mund te lëndohen pa mase. Situata financiare do filloje te ketë disa përmirësime. Familjaret do vazhdojnë t’iu qëndrojnë pranë.

Virgjeresha
Mos hezitoni te diskutoni për çdo gjë me partnerin tuaj sot sepse vetëm ne këtë mënyrë do afroheni me tepër me njeri­tjetrin dhe do njihni edhe detajet e vogla. Beqaret do kalojnë një dite te bukur, plot takime dhe emocione. Ne planin financiar do jeni te qarte për te gjitha hapat qe duhet te hidhni. Me këtë sjellje keni për t’u pasuruar shpejte.

Peshorja
Sot do lini gjithçka tjetër pas dore vetëm qe t’i përkushtoheni partnerit. Do dashuroheni çmendurisht me te dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Here pas here do ju duket vetja si adoleshente. Beqaret nuk do i rezistojnë dot sharmit te një personi dhe do e fillojnë menjëherë një lidhje me te. Buxheti nuk do jete i keq, kështu qe mund te shpenzoni pa ju dridhur dora për gjerat e nevojshme.

Akrepi
Debatet me partnerin do jene te njëpasnjëshme sot. Nuk do bini dakord për mënyrën sesi silleni dhe për fjalët qe thoni. Deri ne mbrëmje nuk keni për ta gjetur gjuhen e përbashkët. Beqaret do jene gati te provojnë edhe aventura kalimtare vetëm qe te mos qëndrojnë me vetëm. Ne planin financiar gjendja do jete e mire pasi do tregoheni tejet te arsyeshëm ne çdo moment.

Shigjetari
Juve qe jeni ne një lidhje nuk duhet ta privoni nga asgjë veten tuaj sot. Lëreni te lire dhe keni për ta pare qe gjithçka do jete si neper ëndrra. Beqaret asgjë nuk do i ndale për te joshur personin qe pëlqejnë. Ka gjase qe pasdite te ndodhe diçka e mrekullueshme. Ne planin financiar duhet te bëni kursime ne mënyrë qe gjendja te mbetet e kënaqshme.

Bricjapi
Konfliktet me partnerin do jene te njëpasnjëshme gjate kësaj dite. Nuk do ndiheni te qete ne asnjë moment. Beqaret do argëtohen pa fund me miqtë e tyre dhe nuk do e ndiejnë shume te nevojshme te kërkojnë dashurinë. Ata do ja lënë gjerat kohës. Ne planin financiar duhet te ndiqni një strategji strikte ne mënyrë qe te dilni nga situata e vështirë ku ndodheni.

Ujori
Do i zgjidhni shpejt mosmarrëveshjet ne çift sot dhe do ndiheni me te qete se me pare. Momentet e lira do i kaloni pranë te dashurit te zemrës. Beqaret duhet t’i marrin seriozisht ftesat qe do ju bëhen sepse po i neglizhuan nuk do kenë me raste te tilla. Financat do jene te mira. Përfitoni për te shlyer borxhet ose për te bere disa shpenzime te nevojshme.

Peshqit
Sot do zgjoheni me humor shume te mire ju qe jeni ne një lidhje dhe do i propozoni partnerit gjera te çmendura. Ai do jete dakord dhe keni për te përjetuar kënaqësi te paimagjinueshme. Beqaret do fillojnë te afrohen me një person i cili ka te njëjtat pikësynime me ta. Ne planin financiar do bëni mire te mos ndërmerrni rreziqe te mëdha te paktën edhe për disa dite.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button