fbpx

Horoskopi ditor, e premte 15 tetor 2021

Dashi

Yjet për nesër me favorizimin e Saturnit dhe Venusit do të japin shumë fat për ju. Në qoftë se keni ndërmend për ndonjë punë, apo prisni të realizoni ndonjë qëllim tuajin, kjo do t’ju realizohet, pavarësisht se keni disa kohë që keni humbur besimin në veten tuaj. Edhe dashuria paraqitet e bukur dhe plot pasion, sot ju do të jetoni emocione intensive dhe do filloni të meditoni mbi diçka të re.

Demi

Horoskopi për sot me Hënën në kundërshtim mund të bëjë që ju të përjetoni disa shqetësime. Dita do fillojë me këmbën e gabuar, megjithatë do keni edhe momente kur ajo do ketë ndonjë kthesë për mirë. Gjëja më e rëndësishme është të mos ndikoheni nga disa të papritura në punë, e rëndësishme është të ruani qetësinë pasi vetëm kështu gjithçka do shkojë në vendin e duhur.

Binjakët

Kjo e premte paraqitet pozitive dhe ju bën ju më tolerant dhe të dashur falë xhentilesës që ju favorizon Urani. Do të jeni të gatshëm të pranoni pa asnjë hezitim gjithçka që ju sjellë dita e sotme dhe do përfshiheni lehtësisht në aktivitetet tuaja. Edhe pse afatet duken të vogla, ju jeni të sigurt në suksesin e një projekti që keni në plan.

Gaforrja

Një ditë melankolike ju pret ju që jeni në një marrëdhënie gjatë kësaj të premte, kështu që nuk do të keni as dëshirë për të lëvizur në vende të tjera. Dëshira për të shpëtuar dhe të mendoni ndonjë vend imagjinar nuk bën pjesë fare në planet tuaja sot. Do ju marrë përpara vetëm rutina e punës dhe kur të vëreni orën do shihni se dita po shkon drejt fundit.

Luani

Ditë pozitive dhe plot entuziazëm! Këtë të premte mendoni si të kënaqni dhe zbavitni mendjen duke lënë mënjanë punën që gjatë kësaj kohe e keni pasur të pamundur. Entuziazmi juaj nuk do të preket as nga disa grindje të vogla familjare ose me partnerin. Temat e vjetra, nuk vlejnë më të diskutohen, prandaj mendoni pozitivisht vetëm për të ardhmen.

Virgjëresha

Një person që e njihni mirë nuk do të reagojë menjëherë ndaj disa kërkesave që ju do t’i bëni. Ju duhet të ndikoni për ta bindur të marrë një përgjegjësi. Marsi ju kujton se angazhimet tuaja për t’u bërë janë kaq shumë, prandaj duhet të përvishni mëngët dhe të përqendroheni te puna dhe familja.

Peshorja

Horoskopi parashikon një të premte pozitive, kjo falë Hënës dashamirëse dhe Venusit xhentil. Edhe me punën jeni të kënaqur dhe për momentin do vazhdoni me të njëjtat ritme. Ndërsa qetësia që po përjetoni në dashuri jua bën gjithçka të ëmbël, dhe ju e kuptoni se ankesat nuk kanë vend.

Akrepi

Hëna në kundërshtim ju bën nervoz dhe të shqetësuar, dhe gjithçka si rezultat i disa diskutime të partnerit për çështje të parëndësishme. Ambienti familjar është i tensionuar dhe askush nuk di kush të shfryjë i pari. Ajo që duhet të bësh është që gjërat të merren me qetësi dhe zgjidhja vjen pak nga pak dhe gjendja juaj normalizohet.

Shigjetari

Përfitoni nga koha e lirë që do të keni në dispozicion gjatë orëve të para të ditës dhe do të kuptoni se keni bërë goxha punë të mirë për të ecur përpara. Edhe pse Hëna është pozitive dhe yjet do t’ju buzëqeshin, do të përballeni me disa vështirë në punë ose studime. Kini kujdes të mos harroni qëllimet e mira për vitin e ri.

Bricjapi

Ajo që në pamje të parë do t’ju duket e thjeshtë, do të përfundojë me një surprizë të paimagjinueshme. Ju do të dini ta përballoni situatën me qetësi. Kujdes në keqkuptime dhe idetë e gabuara që mund të dalin në punë. Për beqarët parashikohen takime me persona të rinj dhe interesantë të cilët do ju ngjallin mjaft interes.

Ujori

Horoskopi për të premten, me Mërkurin në shenjë dhe me një ekip të planetëve të rreshtuar në anën tuaj, do ju bëjë të ndjeheni me fat. Do përballeni me disa kritika ndaj atyre që ndjejnë zili për ju, por me kundërshtimin tuaj me baza gjithçka do të kalojë me sukses. Në planin financiar gjithçka duket në normalitet, prandaj kjo ju jep mundësinë edhe për ndonjë shpenzim.

Peshqit

Një ditë e qetë ju pret ju që jeni në çift, sot do të luftoni vetëm me rutinën e zakonshme. Disa planetë në kundërshtim me shenjën tuaj do bëjnë që herë pas here të humbisni edhe durimin, por do mundoheni vazhdimisht të ulni tensionet dhe do e menaxhoni mjaft mirë situatën përkundër disa vështirësive fillestare.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button