fbpx

Ja kush është personi që ndau Bleron me Teutën

Lidhja e re e Teuta Krasniqit me Adonisin Morinën ishte ndër lajmet kryesore në showbizin vendor ditët e fundit
Që kur Teuta konfirmoi se Adonisi është mashkulli krah saj, lidhja e tyre vazhdon të përflitet akoma.
Teuta tha se lidhja ka tre muaj që ka nisur, por disa biseda të zbuluara në rrjetet sociale tregojnë se çifti njiheshin që në vitin 2013.

“Blero personin në fjalë e ka njohur si trajner personal të Teutës e madje e ka paguar për gjashtë muaj shërbimin e bërë deri në momentin që ka zbuluar tradhëtinë, respektivisht romancën e gruas dhe Adonisit. Kjo çoi në ndarjen që si rezultat ka një prej zhvillimeve më të bujshme të showbizit shqiptar viteve të fundit”.

2j.adonisi

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button