fbpx

Skandal në Shtëpinë e Bardhë: Obama aferë me Beyoncen?

Një thashethem i çmendur do të publikohet nesër në The Washington Post.

Një gazetar frances ishte mysafir sot në një show të popullarizuar në French Radio Europe 1 dhe u shperh se: “ Dicka e madhe po ndodhë për momentin në SHBA. Nesër The Washington Post do të publikojë storjen rreth aferës së mundshme të dashurisë ndërmjet Barack Obamës dhe Beyonces”, transmeton Express, shkruajnë tabloidet franceze.

Edhe ashtu cifti Obama nuk po kalojnë kohën më të mirë ndonjëherë.

https://i0.wp.com/www.shekulli.com.al/website/images/images18/4/article-2265891-1713B763000005DC-176_634x510.jpg?w=708

A mendoni se është e vërtetë kjo?

Lajme të ngjashme

Back to top button