fbpx

PSG hynë në garë për Guardiolan

Pep Guardiola nga vera e ardhshme do të jetë i lirë për të zgjedhur skuadrën e re, pasi ka vendosur të largohet nga Bayern Munich.

Manchester United, City dhe Chelsa janë skuadrat favorite, të cilat synojnë të emërojnë Guardiolan në krye të skuadrës.

Por, Le Figaro shkruan se në garë për Guardiolan ka hyrë edhe PSG dhe spanjolli tashmë ka marrë një telefonatë nga sheiku Nasser Al-Khelaifi, i cili dëshiron që bisedimet t’i bëj vet.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button