fbpx

United gjen zëvendësuesin e Van Gaal (FOTO)

Trajneri holandez, Louis van Gaal i ka ditët e numëruara në Manchester dhe tashmë dihet edhe zëvendësuesi i tij.

Daily Star shkruan se Jose Mourinho do të marrë drejtimin e Unitedit dhe do të nënshkruaj kontratë 5 vjeçare me skuadrën nga Old trafford.

Kujtojmë se Mourinho këtë të ente u shkarkua nga posti i trajnerit të Chelseat, pas rezultateve të dobëta.

Mourinho
Mourinho
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close