fbpx

Kënga Magjike’, Stine godet me sende të forta Flori Mumajesin

Stine dhe Flori Mumajesi janë konfliktuar fizikisht mes tyre gjatë natës së mbrëmshme.

Ngjarja ka ndodhur pas përfundimit të spektalikt dhe përfundimit të votimit.

Sipas të pranishmëve Stine nuk e ka përmbajtur veten dhe e ka goditur Mumajesin me një send të fortë duke e gjakosur, shkruan Ballkanweb.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button