fbpx

Casillas mund të transferohet në Amerikë

Iker Casillas nuk e ka përjashtuar mundësin e transferimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por, reprezentuesi spanjoll një herë dëshiron të respektoj marrëveshjen trevjeçare me Porton, dhe pastaj të shikoj mundësin e transferimit në MLS.

“Loja është rritur shumë atje dhe kjo është e shkëlqyer për të parë … Unë do të luaj atje Pse jo?”, ka deklaruar ish portieri i Real Madridit.

“Unë kam nënshkruar për tre sezone këtu dhe kam ndërmend për të përfunduar kontratën time këtu”, ka theksuar ai.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close