fbpx

Izairi akuzon qeverinë se është fajtore për mos mbylljen e “Jugohromit”

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Mos u arsyeto, por jep doreheqje dhe ne te njejten kohe akuzo Partine tende qe nuk te qendron pas..

Leave a Reply to tetova Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *