fbpx

Blero tallet keq me Ronaldon dhe Realin (Foto)

Edhe estrada shqiptare me interesim e ka përcjellë ndeshjen më të madhe të futbollit, Real Madrid – Barcelona.
Barcelona e shkatërroi Realin me rezultat 4-0, teksa kjo ka shërbyer që këngëtari Blero të tallet me tifozët e Realit.

Këngëtari që njihet si tifoz i Barcës, ka postuar një foto ku shihen lojtarët e Realit me shkrimin se duhet të lutemi për Madridin, transmeton Telegrafi.

Në një tjetër foto ai ka talluar Ronaldon dhe Balen, duke shkëputur pjesë nga teksti i këngës së re “Pse”.

Edhe më parë këngëtari ka tallur superyllin portugez.

https://instagram.com/p/-XNig1HpQu/

https://instagram.com/p/-XA4WNHpVw/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button