fbpx

Ndahet Elvana Gjata nga Flori Mumajesi?! Mer fund marrëdhënia…

Këngëtarja Elvana Gjata dhe kantautori Flori Mumajesi thuhet se do të ndajnë rrugët sa i takon sferës muzikore, raporton Express.

Pavarësisht sukseseve të tyre të mëdha në muzikë, së fundmi kanë nisur të qarkullojnë thashetheme se dyshja nuk do të punojë më bashkë në projekte të tjera.

Një burim pranë Expressit ka thënë se kontrata mes Elvanës dhe Florit pritet të skadojë në fillim të nëntorit dhe më pas do ta shohim Elvanën si një këngëtare të pavarur, duke bashkëpunuar edhe me producentë të tjerë.

Lajmi mund të jetë vetëm në kuadrin e thashethemit, por kjo mbetet për t’u vërtetuar. Elvana dhe Flori janë përfolur shpesh në mediat rozë për një lidhje sentimentale mes të dyve, fjalë që janë mohuar gjithnjë nga personat në fjalë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button