fbpx

Blero sjell versionin remix të këngës ‘5’ (Video)

Blero dhe Shkurta Gashi kanë publikuar para pak çasteve versionin remix të këngës ‘5’.

Dyshja kanë ndëruar vendet në remix duke kënduar tekstin e njëri-tjetrit.

Ky version është pëlqyer që në fillim nga fansat duke u pritur pothuajse njejtë si kënga e mëparshme ‘5’.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button