fbpx

Kadri Veseli shan dhe fyen në Kuvendin e Kosovës (VIDEO)

Kadri Veseli ka perdorur gjuhe fyese ndaj deputetes Albulena Haxhiu kur iu eshte pergjigjur akuzave te saj se ai eshte kriminel në seancën e së premtes kur sigurimi largoi disa opozitarë nga salla. Veseli ka vazhduar me fyerjet pas akuzave të opozitarëve. Pas kesaj fyerje, Veseli ka kerkuar falje publike.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close