Tifozët e Beshiktashit i nxjerrin Toshiqit flamurin shqiptar

Ju kujtohet futbollisti serb Dushko Toshiq, i cili pas fitores rezultatit 2:0 Shqipëri – Serbisë (0:2) në Tiranë, kishte ngritur tri gishta që është shenjë përshëndetëse e serbëve.

Ndërkohë sot tifozët e Beshiktashit, ku edhe luan Toshiq para ndeshjes e kishin ftuar lojtarin serb dhe ia shpalosën flamurin kombëtar shqiptar. /Portlab /

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button