fbpx

Horoskopi ditor, e hënë 12 korrik 2021

Dashi
Jeta juaj ne çift do varet tërësisht nga sjellja juaj sot. Po u treguat te pamatur dhe po bëtë gabime gjerat do ju ecin keq. Beqaret duhet te jene gati për takime te kënaqshme. Qe sot e tutje çdo gjë do ketë ndryshim rrënjësor për ta. Gjendja e financave nuk do jete e keqe. Me pak përpjekje dhe maturi me shpenzimet mund te arrini ta përmirësoni ndjeshëm situatën.

Demi
Do kaloni çaste fantastike pranë partnerit gjate kësaj dite dhe do ndiheni me fat qe e keni ne krah. Disa do ju kenë zili, por nuk do ja dalin dot t’iu prishin pune. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse ne momentin qe me pak do e presin do ndodhin takimet me te bukura. Financat do i menaxhoni me kujdes dhe nuk do keni asnjë lloj problemi. Ne këtë fushe nuk ua kaloj dot njeri.

Binjaket
Mundohuni qe te mos e lejoni rutinën t’iu pushtoje sot juve qe jeni ne një lidhje pasi ne te kundërt problemet do vijnë njëra pas tjetrës. Beqaret do jene gati te bëjnë edhe ndonjë çmenduri vetëm qe ta gjejnë personin me te përshtatshëm. Ne planin financiar gjendja nuk do jete e qëndrueshme kështu qe nëse kryeni shpenzime te pakontrolluara do keni shpejt probleme serioze.

Gaforrja
Dite jo shume pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni mire ne çdo moment dhe kjo do sjelle debate. E mira është qe te mendoni te flisni hapur me partnerin dhe te shprehni çdo gjë qe mendoni. Beqaret do i refuzojnë te gjitha ftesat qe do ju bëhen sepse do preferojnë te qëndrojnë ashtu si janë. Ne plan in financiar do arrini ta përmirësoni mjaft situatën.

Luani
Do mundoheni te dyja palët ta ndryshoni rrjedhën e jetës tuaj sentimentale sot. Tashme i keni kuptuar gabimet e bëra dhe nuk do doni t’i riperseritni. Beqarët duhet te bëjnë ndryshime ne pamje ne mënyrë qe ta kenë me te lehte ta joshin atë qe pëlqejnë. Buxheti do mbrohet ne çdo moment nga yjet. Nuk pritet asnjë lloj vështirësie ne këtë sektor.

Virgjeresha
Venusi, përendesha e dashurisë do e mbroje gjithë kohës jetën tuaj ne çift. Do keni një komunikim te mire me njeri­tjetrin dhe asgjë e keqe nuk ka për t’iu ndodhur. Beqaret do jene më me fat se kurrë me pare dhe do fillojnë një lidhje te jashtëzakonshme. Buxheti do jete disi i trazuar megjithatë po morët masa sa me shpejt mund te arrini t’ia dilni mbanë.

Peshorja
Ambienti ne jetën tuaj sentimentale do jete goxha i ngrohte sot. Nuk do keni kurrfarë shqetësimi, përkundrazi do filloni te përjetoni emocione si me pare. Beqaret do gjenden përpara një dileme goxha te vështirë dhe nuk do dine çfarë te bëjnë. Ne planin financiar situata mund te përmirësohet vetëm nëse ju ndihmojnë specialistet ne te kundërt gjendja do mbetet e vështirë.

Akrepi
Çështjet e zemrës kane për te ecur si kurrë me pare sot. Do dini si ta mbani te ndezur zjarrin e pasionit dhe kënaqësitë do jene te forta. Beqaret do bëjnë gabimin me te madh nëse pranojnë me sy mbyllur çdo ftese qe do ju behet. Jeta reale nuk është si neper filma. Buxheti do përmirësohen ndjeshëm fale një shume te majme qe do merrni pas përfundimit me sukses te një projekti.

Shigjetari
Qëndrueshmëria do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite për ju te dashuruarit. Do jeni te kujdesshëm me çdo gjë dhe nuk do keni asnjë debat me partnerin. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do i pranojnë ftesat qe do ju bëhen duke humbur kështu disa mundësi te shkëlqyera. Buxheti nuk do jete i keq megjithatë po shpenzuat kuturu gjendja mund te tronditet.

Bricjapi
Sot do merrni një propozim mjaft interesant nga personi qe keni ne krah dhe do ndiheni si kurrë ndonjëherë me pare. Do e kuptoni se ai ju vlerëson dhe ju dashuron pa mase. Beqaret nuk do i pëlqejnë nga pamja e jashtme personat qe do i joshin dhe do preferojnë te qëndrojnë vetëm. Buxheti do jete i mire, kështu qe mund te kryeni shpenzimet e domosdoshme.

Ujori
Jeta juaj ne çift do ketë goxha përmirësime gjate kësaj dite. Nuk do jeni me kokëfortë dhe do toleroni me tepër. Do arrini te flisni hapur edhe për disa tema delikate. Beqaret do jene te parezistueshëm dhe do marrin propozime te pafundme. Mire është qe t’i shfrytëzojnë sa te mundin. Ne planin financiar do keni vështirësi, por jo aq sa për t’u alarmuar.

Peshqit
Marrëdhënia me partnerin do jete shume me e qete se me pare sot. Do jeni tolerante dhe me te kuptueshëm me personin qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë verbërisht personave e o i joshin sepse mund te pendohen shpejt. Ne planin financiar nuk duhet kurrsesi te kryeni gjera te pamenduara sepse do futeni ne probleme nga te cilat do dilni te humbur.

Lajme të ngjashme

Back to top button