fbpx

James pritet të jetë gati për derbin e Madridit

Rafa Benitez ka marrë një lajm shumë të mirë para derbit që do të zhvillohet kundër Atletico Madridit këtë vikend.

Kjo pasi James Rodriguez pritet të jetë i gatshëm për këtë ndeshje, pas ka kohë që është i lënduar dhe nuk po luan.

Po ashtu, përë këtë ndeshje pritet të jenë gati edhe kapiteni Sergio Ramos dhe mbrojtësi brazilian Danilo.

Për këtë ndeshje përfundimisht nuk pritet të jenë Pepe dhe mesfushori uellsian, Gareth Bale.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close