fbpx

Krim në familje në Shijak, burri vret gruan dhe vjehrrin me çifte

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në mëngjes në Shijak, ku ka nddhur një krim në familje. Bashkëshorti vret me çifte gruan dhe babanë e saj pas një konflikti në shtëpi.

Sipas burimeve policore, Dritan Petova, 41 vjeç, ka qëlluar për vdekje gruan e tij, Zara Peetova 35 vjeçe dhe vjehrrin e tij Ismet Leka 72 vjeç, raporton Gazeta Shqip.

Autori më paas ka hipur në një shtyllë të tensionit të lartë dhe policia po negocion për ta zbritur për të shmangur ndonjë vetëvraasje të mundshme

Lajme të ngjashme

Back to top button