fbpx

Horoskopi ditor, e diel 27 qershor 2021

Dashi

Kreativiteti juaj në punë do të bëjë që ju të dalloheni nga pjesa tjetër e stafit. Megjithatë ndihma e të tjerëve është gjithmonë e nevojshme për të arritur dhe përfunduar ato që ju i keni vënë qëllim vetes. Por krahas kësaj është dikush që do të ketë nevojë për ndihmën tuaj, mos hezito t’ja ofroni.

Demi

Kundërshtimi i Hënës dhe Venusi, do të shkaktojë shumë probleme në familje dhe punë. Kritika edhe më e vogël do shkaktojë irritim tek ju. Megjithatë, dashuria do të jetë e mirë sidomos në sajë të kalimit të Marsit në shenjën e Demit.

Binjakët

Sot do të ndjeheni të lodhur saqë nuk do të jeni në gjendje as për të kryer angazhimet e ditës. Megjithatë mëngjesi do të jetë i mbushur me fat, por në mbrëmje gjërat do ndryshojnë dhe një rrezik i papritur mund të prishë planet tuaja. Më mirë do të ishte të mendonit një alternativë tjetër.

Gaforrja

Horoskopi sot ofron momente tensioni, sidomos në familje, ku ju do të jeni i përfshirë në çështjet që ju shqetësojnë shumë pak. Ju nuk do jeni të disponueshëm, madje as në dashuri nuk do të mund të jeni pozitiv. Për fat të mirë në mbrëmje Hëna në Ujor do t’ju jap harmoni dhe qetësi të madhe.

Luani

Thuajini lamtumirë Marsit i cili tani do të kalojë te Virgjëresha. Më në fund do të jeni në një gjendje më të relaksuar për të rregulluar gjërat më me qetësi. Këtë të premte megjithatë ju do ju duhet të luftoni me opozitën e Hënës. Edhe pse do ju kushtoji shumë përpjekje, në fund do të dilni fitimtarë.

Virgjëresha

Sot horoskopi shënon hyrjen e Marsit në shenjën tuaj, e cila ju jep një vitalitet të fortë, por edhe shumë favore. Përsa i përket marrëdhënies me partnerit dhe me kolegët e punës, paraqiten të mira nëse do të dini të zgjidhni komunikimin e duhur. Mundohuni të menaxhoni më mirë kohën dhe energjinë për të marrë në drejtim objektivat tuaja.

Peshorja

Në favor të hënës në shenjën tuaj do e keni mjaft të lehtë pëlqimin nga miqtë dhe kolegët tuaj. Sot ju do të jeni shumë karizmatik. Mundohuni të mos harroni për angazhimet tuaja, një dëshirë e juaja do të realizohet në fundjavë. Dashuria dhe shëndeti i mirë.

Akrepi

Horoskopi për sot paraqet një ditë gri për ju të shenjës së Akrepit. Parashikohen disa konflikte pa shkak gjatë kësaj dite të cilat do t’ju mërzisin pa masë, pasi gjithçka do ta mbani brenda vetes. Në dashuri jeni të pavendosur se çfarë duhet të bëni. Duhet të sqaroheni njëherë me veten.

Shigjetari

Ditë me fat. Venusi dhe Hëna së bashku do t’ju mundësojnë disa takime të rëndësishme këtë të premte. Në fakt për ju janë planifikuar lajme të mira si në punë ashtu edhe në dashuri. Puna juaj është vlerësuar shumë, veçanërisht pasi keni arritur të bëni më talentet tuaj atë që asnjë se ka arritur. Kjo nuk do të ngelet pa u shpërblyer.

Bricjapi

Dita sot do të jetë plot me qëllime të mira, por vështirë për tu ruajtur gjatë! Në fakt, ju do ta filloni ditën duke bërë pazar, por kjo do të zbresë më shumë financat se sa ju e keni planifikuar. Mbrëmja paraqitet e mbushur me harmoni në shoqërinë e miqve.

Ujori

Ju të shenjës së Ujorit ditën e sotme do të keni një mbështetëse të fortë Hënën e cila së bashku me Uranin bën që gjithçka e planifikuar nga ju të shkojë më së miri. Edhe në dashuri është një moment pozitiv. Marsi ju përshëndet dhe do ju bëjë të harroni keqkuptimet që keni kaluar kohët e fundit me partnerin duke i zgjidhur problemet tuaja.

Peshqit

Marsi mund t’ju shkaktojë disa probleme ditën e sotme duke ju rrezikuar në biznes dhe në familje që të keni disa konflikte. Në mbrëmje tensioni do të ulet, por ju do të ndjeheni sërish të lodhur si pasojë e stresit të akumuluar gjatë të gjithë javës. Mundohuni që në mbrëmje të dilni për ajër të pastër për t’u ndjerë pak më të qetë me veten.

Lajme të ngjashme

Back to top button