fbpx

Shefqet Krasniqi uron Kurban Bajramin nga Qabja (VIDEO)

Imami i njohur dhe profesori i Studimeve Islame, Shefqet Krasniqi, ka uruar të gjithë besimtarët e besimit islam nga Meka, ku besimtarët e këtij besimi kryejnë pelegrinazhin – haxhin, transmeton Klan Kosova.

“Lusim Allahun e Madhëruar që të gjithë haxhinjëve t’ua pranojë haxhin”.

“Shfrytëzoj rastin që të gjithë haxhinjëve, popullit tonë, vëllezërve dhe motrave, shqiptarëve në Ballkan t’ua uroj Kurban Bajramin”.

Lajme të ngjashme

Back to top button