fbpx

Kush qesh shumë

“Kush qesh shumë, fsheh shumë gjëra”

Fjodor Dostojevski ishte shkrimtar shumë i njohur rus, eseist dhe filozof, ndër veprat e tij kryesore janë Krimi dhe Ndëshkimi dhe Vëllezërit Karamazov.

Lajme të ngjashme

Back to top button