fbpx

Zbulohet e dashura e Dj Blunt (Foto)

Sado që mundohet ta mbajë të fshehur jetën e tij private, duket se e ka të pamundur.

Dj Blunt, tashmë është i dashuruar dhe po shijon romancën e tij me një bukuroshe që emrin e ka Lonita, transmeton panorama.

Edhe pse e panjohur për publikun, biondja sharmante tashmë si e dashura e një prej këngëtarëve më të njohur të skenës, do ta ketë të lehtë të adaptohet dhe të krijojë imazhin e saj si gjithë të tjerat.

Blunt dhe Lonita ka muaj që po frekuentojnë njëri-tjetrin, ndërsa fotot e siguruara nga suplementi ynë janë të kësaj vere ku çifti kanë kaluar edhe disa ditë pushimi së bashku, në kohën kur Blunt nuk ka pasur angazhime muzikore.

Dj Blunt dhe e dashura e tij
Dj Blunt dhe e dashura e tij

Lajme të ngjashme

Back to top button