fbpx

Kjo është Miss America 2016 (Foto)

 Amerika ka zgjedhur mbrëmë vajzën më të bukur të vendin për vitin 2016.

Ajo është Betty Cantrell, bukuroshja nga Georgia e cila është kurorëzuar si mbretëresha e bukurisë dhe do përfaqësojë shtetin e Amerikës në botë, transmeton lajmi.net.

Përveç titullit, Cantrell ka fituar edhe një bursë shkollore prej 50 mijë dollarëve./Lajmi.net

    

 

Lajme të ngjashme

Back to top button