fbpx

Ky është aksidenti i rëndë i ndodhur në Drenas, ku u lënduan 17 persona (Foto)

Sot në mëngjes rreth orës 7 e 30 minuta ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën e “Feronikelit” në Drenas, ku kanë mbetur të lënduar 17 persona. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur në mes të një minibusi dhe kamioni.

Lajmi.net, përmes një lexuesi ka arritur të sigurojë edhe foto nga vendi i ngjarjes, ku shihen të aksidentuara mjetet motorike të aksidentuara.

Policia e ka konfirmuar rastin, dhe ka bërë të ditur se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

Aksident në Drenas

Aksident në Drenas

Aksident në Drenas

Aksident në Drenas

Lajme të ngjashme

Back to top button