fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do do të fryjë erë e në drejtim juglidnor. Indeksi i rrezeve ultravjollcë do të jetë 6.

Temperatura e ditës do të lëviz prej 23 deri 30 gradë celsius.

Në Shkup do të kemi moti të ngjashëm me diell, ndërsa temperatura do të arrijë 27 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close