fbpx

Dasma e parë magjike në botë, nusja i bën një trik magjik burrit të saj (Video)

Për magjistarin nga Los Angeles, Justin Willman dhe nusen e tij komediane Jillian Sipkins, vallëzimi i parë në dasmën e tyre ishte shumë më ndryshe se i të gjithë të tjerëve. Ata vendosën që të bëhen pak magjik, duke bërë disa lëvizje magjike në vallëzimin e tyre të parë në dasëm.
Gjatë vallëzimit të tyre, ata bën një trik të mahnitshëm që e la dhëndrin të qëndronte ‘pezull’ në ajër, transmeton Lajmi.net. Ata u bënë hit në internet dhe shumë shpejtë tërhoqën vëmendjen e të gjithë përdoruesve të rrjeteve sociale.
Shikoni se çfarë kanë bërë ata:

Lajme të ngjashme

Back to top button