fbpx

Selena Gomez në krah të Brooklyn Beckham (Foto)

Selena Gomez dhe djali i David Beckham, Brooklyn, u fotografuan së bashku në javën e modës në Nju Jork.

23-vjeçarja duket një mikeshë e mirë e 16-vjeçarit i cili ka hequr dorë nga futbolli dhe po ngjit shkallët e karrierës në modë.

Brooklyn thotë se është fans i fotove topless të Gomez në revistën V.

selena

 Bright young things: Selena, 23, and Brooklyn, 16, put on a fashionable display at the highly-anticipated showCouldn't hide his happiness: The eldest son of Victoria and David Beckham looked chuffed to be in the singer's company New York Fashion Week nailed: Selena opted for a black leather playsuit while Brooklyn sported a trendy jeans-T-shirt-and-denim-jacket combo He's done this before: The teenager appeared to be morphing into quite the professional poser as he did his best Blue Steel The envy of 16-year-olds everywhere: The American-British duo appeared to share a strong bond

Lajme të ngjashme

Back to top button