fbpx

Policia arreston dy persona që sulmuan veturën e kryeministrit Mustafa

Policia e Kosovës ka thënë se janë arrestuar dy personat të cilët rreth orës 17:00 kanë sulmuar sot me ngjyrë veturën e Kryeministrit Isa Mustafa.
“Janë arrestuar dy persona, një femër dhe një mashkull për sulm ndaj personit zyrtar, i cili është gjuajtur me topa paintball të cilët janë më ngjyrë”, ka thënë Florije Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës në rajonin e Prishtinës, njofton Klan Kosova.

Lajme të ngjashme

Back to top button