fbpx

Pse ti vuan kaq shumë?

“Ti, tha ai, je një gjë tmerrësisht e vërtetë në një botë tmerrësisht të rrejshme, dhe kjo besoj, është arsyeja pse ti vuan kaq shumë.”

Emilie Autumn, këngëtare amerikane.

Lajme të ngjashme

Back to top button