fbpx

Martohet vëllai i Eliza Dushkut… me një tjetër mashkull

Nuk duhet të habitemi… martesat brenda të njetit seks kanë përfshirë edhe VIP-at me origjinë shqiptare. showAktorja e famshme me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka marrë pjesë në një ceremoni martesore mes vëllait të saj dhe një tjetër mashkulli.

Vetë aktorja ka uruar të vëllanë Nate dhe partenrin e tij, për aktin e veçantë. Përmes një postimi në IG, Elzia Dushku ka shpërndarë për fansat lajmin, në ditën më të lumtur të jetës së dy meshkujve.

Martesa gay duket se ka lumturuar amerikanët të cilët shkruan komente urimi. Por ndryshe nga amerikanët, ndjekësit shqiptarë të aktores hollivudiane, shpërthyen me ofendime dhe sharje.

Eliza gay

Lajme të ngjashme

Back to top button