fbpx

Tetovë, goditet me veturë një i mitur

Sot rreth orës 16 e 15, në rrugën “Jane Sandanski” në afërsi të lokalit “Tantra” vetura godet një të mitur, njofton Portalb. Dëshmitarët e rastit për Portalb thonë që djali i mitur ka qenë duke e kaluar rrugën në vizat e bardha ndërsa shoferja me veturë të tipit “Range Rover” e ka goditur atë. Ambulanca ka mbërritur dhe e kanë dërguar fëmijën në spital ndërsa policia ka kryer ekspertizën në vendin e ngjarjes.

I shkelur2

Lajme të ngjashme

Back to top button