fbpx

Portugezët zbritën në aeroportin e Rinasit

Cristiano Ronaldo me shokë zbresin në aeroportin e Rinasit
Kombtarja e Portugalisë ka zbritur në aeroportin e Rinasit në Tiranë, në prag të ndeshjes që do të zhvillohet nesër (7 shtator) të vlefshme për eliminatoret e Euro 2016.

Disa dolën për të pritur lojtarët e Portugalisë por veçanërisht lojtarin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo.
Në video dëgjohen thirrjet e disa fëmijëve që entuziasmohen kur shohin kapitenin e Portugalisë : “Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo”.
Ronaldo i përshëndeti fëmijët me një buzëqeshje.
Përballja me Portugalinë është ndeshja e gjashtë në grupin I. Portugalia është në vend të parë me 12 pikë, më pas ndiqet nga Danimarka dhe Shqipëria me 11 pikë.

Lajme të ngjashme

Back to top button