fbpx

Formacionet për ndeshjen San Marino-Anglia (Foto)

San Marino dhe Anglia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për kualifikimet e Euro 2016.

Anglia në këtë formacion do të hyjë me formacionin me të mirë dhe një fitore eventuale do t’ua siguronte atyre kualifikimin për në Francë.

Formacionet për ndeshjen San Marino-Angli
Formacionet për ndeshjen San Marino-Angli

Lajme të ngjashme

Back to top button