fbpx

Depp dhe gruaja e tij me elegancë në Venedik

Johnny Depp dhe gruaja e tij Amber Heard, duken bukur çdo herë.

E padyshim që dukeshin shumë bukur edhe të premtën në premierën e filmit Black Mass në Festivalin e Filmit në Venedik, transmeton Klan Kosova.

29 vjeçarja kishte të veshur një fustan të gjatë të zi, kurse burri i saj 52 vjeçar një kostum shumë elegant.

Ajo që dihet me siguri është që gjithë sytë e të pranishmëve u kthyen nga çifti sepse dukeshin magjepsës.

Lajme të ngjashme

Back to top button