fbpx

Tuna në plazh me ish të fejuarën e Getit (Foto)

Këngëtarja Tuna Sejdi duket se ka gjetur kohë për plazh pas sezonës së ngjeshur.

Dhe tash ajo nuk ka shkuar në pushime me të dashurin e saj Cozman, ani pse është parë çdo ku me të.

Ajo ka shkuar në Greqi në Chalkidiki me Florenta Islamin, e cila është ish e fejuara e Getoar Selimit.

Në një fotografi të Florentës shfaqen dyja shumë seksi dhe me linja seksi trupore.

 

tuna-florenta

Lajme të ngjashme

Back to top button