fbpx

Avril Lavigne ndahet nga Chad Kroeger

Pas dy vjetësh martesë, këngëtarja Avril Lavigne është ndarë nga bashkëshorti Chad Kroeger.

Edhe pse deri më tani është spekuluar për ndarjen e saj, këtë herë vet Lavigne e ka pranuar nëpërmjet faqes zyrtare në Instagram.

“Me zemër të thyer ju njoftoj se u ndamë me Çadin. Gjatë martesës dhe muzikës krijuam shumë momente të paharruara. Mbetëm dhe përgjithmonë do të jemi shokët më të mirë, do të kujdesemi për njëri tjetrin. Familjeve tona, shokëve dhe fansave iu falënderohem për mbështetjen”, ja shkruar rok këngëtarja Lavigne.

Lajme të ngjashme

Back to top button