fbpx

Zjarri kaploi Vodnon

Zjarri kaploi sot disa pjesë të Vodnos, edhe atë një pjesë të rajonit të komunës Kisella Vodë. Ekipi kujdestar i zjarrfikësve menjëherë reaguan dhe dolën në teren.

Sipas Qendrës për menaxhim me kriza, zjarri ka filluar të përhapet rreth orës 19 e 15, në afërsi të rrugës ku po ndërtohet lagjja e re “Sonçev Grad”.

Ende nuk ka informata se cilat ishin shkaqet dhe si u ndez zjarri.

Lajme të ngjashme

Back to top button