fbpx

Barcelona ndryshime në fanelë për Ligën e kampioneve

Barcelona do të jetë skuadra e pestë që UEFA do ti lejoi ndërhyrjen në fanela në Ligën e Kampionëve. Në fanelat e Barcës në Champions League do të vëreni dy ndryshime.

Pamja e re e fanelave
Pamja e re e fanelave

Në njërin krah do të jetë shenja e titullit të fituar në këtë vit në CH.League, ndërsa në krahun tjetër numri i kupave të fituar në garën më të madhe evropiane.

Real Madrid, Liverpool, Milan dhe Bayern Munchen ishin skuadrat e tjera që e kanë bërë këtë gjë më parë.

Lajme të ngjashme

Back to top button