fbpx

Edhe Adelina nis pushimet me të dashurin (foto)

Këto ditë fillimi të muajit shtator, këngëtarja dhe diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli i ka ndarë për pushimet.

Pas një sezone të mbushur me mbrëmje e koncerte e udhëtime pune në vende të ndryshme e shumë të lodhshme, Adelina ka vendosur të pushojë dhe relaksohet.

Ajo ka postuar një fotografi me të dashurin e saj Valin duke marrë rreze dielli pranë plazhit.

Adelina dhe Vali kanë zgjedhur plashet e bregdetit kroat për të kaluar këto pushime.

Adelina -Vali
Adelina -Vali

Lajme të ngjashme

Back to top button