fbpx

Filluan talljet, se si “mbretërit” e hapin mailin për De Gea (Video)

Dështimi i Real Madridit për ta sjell David De Gean në Spanjë ka bërë që rrjetet sociale të shpërthejnë në shaka me këtë fakt.

Shumë fotomontazha qesharake janë lansuar në faqet sportive ku protagonistë është De Gea, Perez dhe Reali.

Tallja për këtë dështim është komentuar në mënyra të ndryshme ndërsa edhe një video tregon se si nuk arriti në kohë maili deri në Madrid.

Lajme të ngjashme

Back to top button