fbpx

Interi mori dhe fitoren e dytë

Skuadra e Interit sërish ka arritur të siguroj fitoren në çastet e fundit të takimit.
Skuadra e Mancinit arriti ta mposht me vështirësi Carpin në udhëtim me rezultat 2-1. Hero i zi-kaltëve sërish ishte malazezi, Stefan Jovetiq i cili realizoi në minutat 31’ dhe 90’.
Golin e vetëm për Carpin e shënoi Di Gaudio 81’. Me këtë fitore Interi ka 6 pikë me bilanc 100 për qind nga dy ndeshje. Humbje të thellë ka bërë ekipi i Etrit Berishës i cili u mposht nga Chievo me rezultat të thell 4-0.

Lajme të ngjashme

Back to top button